На Вченій раді НН ІТС відбулося урочисте вручення сертифікатів студентам за найкращі доповіді на конференції «Перспективи телекомунікацій»

Окремо було відзначено групу ТІ-22 — саме її студенти стали найактивнішими учасниками конференції та подали найбільшу кількість доповідей

Також під час засідання відбулося нагородження студентів НН ІТС, які здобули 1–3 місця на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт за спеціальністю 172 «Електронні комунікації та радіотехніка»

Пишаємося нашими студентами, їхніми ідеями, дослідженнями та бажанням розвивати сферу електронних комунікацій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.