Тільки-но вщухли емоції, і ми готові поділитися з вами тим, як пройшла наша субота

16 травня ми відзначили у найкращих традиціях — на свіжому повітрі та у форматі крутого пікніку!

Цей день об’єднав на одній галявині студентів та наших неймовірних викладачів.

Як це було?
Перевірили мізки: влаштували запеклі батли у вікторинах на кмітливість;

Випробували командний дух: мірялися силою у перетягуванні канату (емоції там просто зашкалювали!);

Ввімкнули акторську майстерність: до сліз сміялися під час гри в крокодила.

I, звісно ж, який пікнік без смаколиків? Ми разом підсмажили на вогні купу смачної їжі, пили прохолодні напої та насолоджувалися першим справжнім літнім теплом.

Ми хочемо сказати величезне ДЯКУЮ всій команді організаторів та активістів, які взяли на себе проведення пікніка. Без вашої енергії та праці цього свята б не відбулося!

Шукайте себе на фото, діліться враженнями коментарях та пам’ятайте, що ІТС — це одна велика родина.

Ваше Профбюро студентів ІТС

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.