Привіт, друзі! Весна в самому розпалі, а це означає лише одне — пора вибиратися на свіже повітря! Профбюро ІТС запрошує кожного з вас на крутезний пікнік, де ми будемо відпочивати, знайомитися та заряджатися енергією.
Що на тебе чекає?
– Смачні напої та їжа на грилі;
– Захоплюючі конкурси з призами (готуйтеся проявляти кмітливість!);
– Найкраща компанія та атмосфера, яка об’єднує весь інститут.
Де зустрічаємось?
Коли? 16.05.2026 (субота)
Час: 13:00
Місце: оголосимо пізніше
РЕЄСТРАЦІЯ ОБОВ’ЯЗКОВА
https://forms.gle/Pq4x9J38Qet8h6uV9
Беріть із собою друзів, гарний настрій, улюблені їжу та напої. Давайте зробимо цей вихідний незабутнім!
Приєднуйтесь до нас!
Ваше профбюро студентів НН ІТС
