Підсумки тижня в КПІ

Тиждень, що минув, був щедрий на події. Серед найважливіших:

  • КПІ разом з Познанською політехнікою долатимуть (https://t.me/presinfokpi/5696) наслідки російської окупації в Україні. Проєкт «Підвищення спроможності місцевих громад протидіяти кризовим ситуаціям» став переможцем у конкурсі НАТО. Розпочати проєкт планують з міста Бучі й у перспективі розширити на найбільш постраждалі регіони півдня та сходу країни.
  • Київська політехніка та японські компанії спільно діятимуть (https://t.me/presinfokpi/5690) у сферах гуманітарного розмінування, космічних технологій, підтримки українського бізнесу й інновацій. Сторони розпочнуть партнерство зі створення в КПІ унікальної освітньої програми з гуманітарного розмінування.
  • У КПІ відкриють (https://t.me/presinfokpi/5689) центр з гуманітарного розмінування й готуватимуть профільних фахівців.
  • 18 науковців КПІ увійшли (https://t.me/presinfokpi/5683) до першої тисячі найцитованіших українських науковців у Scopus за показником індексу Гірша впродовж IV кварталу 2023 року. Це єдиний у світі рейтинг, що оцінює наукову продуктивність на основі консолідованого показника індексу Гірша з відкритих і закритих джерел і баз даних.
  • КПІшник захистив (https://t.me/presinfokpi/5694) магістерську роботу з Антарктиди. Уперше в історії українських антарктичних експедицій полярник Андрій Олефір захистив наукову роботу безпосередньо зі станції «Академік Вернадський». В аспірантурі у КПІ він досліджував ті ж наукові напрями, за якими нині працює на станції: вивчення магнітного поля Землі та геолокації.
  • Політехніки передали (https://t.me/presinfokpi/5691) 20 гідрокостюмів військовим. Костюми допоможуть спецпризначенцям ЦСО СБУ «Альфа» виконувати бойові завдання.
  • Студентський парламент і Департамент безпеки КПІ передали (https://t.me/presinfokpi/5687) для ЗСУ на Бахмутський напрямок чергову партію скидів для дронів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.