Ректорат 10 червня

Навчальний процес

Через вимкнення електроенергії, що завадили належним чином завершити внесення результатів до відомостей семестрового контролю, доступ до них буде відкритим в «Електронному кампусі» до кінця екзаменаційної сесії — тобто до 22 червня.

МОН збільшило для вступників до аспірантури прохідний бал за кожним блоком ЄВІ (іноземна мова й ТЗНК) зі 130 до 150.

Київська політехніка розробляє програму з проведення нового буткемпу.

Акредитаційний процес освітніх програм університету триває. Отримано лист-підтвердження від французької агенції СТІ про присвоєння EUR-ACE Label як визнання належного рівня інженерної підготовки для двох освітніх програм (ОП) магістерського рівня зі 171-ї спеціальності «Електроніка» (ФЕЛ). На початку цього року вони пройшли міжнародну акредитацію. Також три ОП готуються до міжнародної акредитації в Румунській агенції забезпечення якості вищої освіти.

У КПІ тривають захисти дисертацій на здобуття ступеня PhD.

В університеті перевіряють і готують аудиторний фонд до нового навчального року.

Платформа з працевлаштування працює у штатному режимі. Університет отримав 12 нових заявок на працевлаштування студентів.

Наукова діяльність

Адміністрація Київської політехніки працює з науковими підрозділами щодо подання проєктів на конкурс за державним замовленням від МОН відповідно до оприлюднених рамкових технічних завдань. Вони стосуватимуться безпеки й обороноздатності нашої держави.

На Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт, який відбувся у межах міжнародного форуму «Штучний інтелект: глобальний діалог», перемогу і перше місце здобули КПІшники. У межах форуму провели також конкурс стартап-проєктів з цієї тематики. Участь у ньому взяло 20 розробок, що їх представили команди з різних університетів України. Три проєкти-переможці отримали підтримку держави та бізнесу, ще шість — зможуть взяти участь у фіналі конкурсі інноваційних проєктів Sikorsky Challenge 2024.

Минулого тижня подано дві заявки на корисну модель і п’ять заявок на реєстрацію авторського права на твір.

Міжнародна діяльність

КПІ відправить делегатів на зустріч, яку організує Альянс ATHENA, що відбудеться 11—12 липня.

Подано чотири заявки на участь у конкурсі від «Горизонт Європа» й одну — на участь НАТО «Наука заради миру та безпеки».

Київська політехніка входить до першої тисячі найкращих університетів світу за версією QS World University Rankings. У списку рейтингу — ЗВО зі 106 країн світу.

Благоустрій кампусу

Триває чергова перевірка та переатестація найпростіших укриттів. Укриття КПІ одержують задовільні акти від ДСНС.

Київська політехніка готується до ймовірних блекаутів. На початок навчального року університет отримає додаткові дизельні генератори.

У профкомі студентів КПІ безперебійно працює пункт, де можна підзарядити гаджети й під’єднатись до інтернету в період вимкнень електроенергії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.