Ректорат 12 лютого

Навчальний процес

Підбито підсумки зимового семестру. За результатами семестрового контролю відраховано приблизно 5% студентів.

Перевірено відвідуваність київськими політехніками занять в очному режимі. Найвищий показник на ХТФ — 94% студентів. Цей результат навіть кращий, ніж у доковідний період.

Вступна кампанія. Погоджено порядок прийому заяв і календарний план на вступ до магістратури. 17 лютого заплановано провести другий День відкритих дверей. На ньому представлять перелік освітніх програм, за якими здійснюється підготовка в університеті.

Акредитація в КПІ триває. 6 лютого відбулося чергове засідання НАЗЯВО. На ньому було ухвалено рішення про визнання міжнародної акредитації Румунським агентством із забезпечення якості вищої освіти на максимальний термін 5 років двох бакалаврських ОП КПІ. Минулого тижня до НАЗЯВО на національну акредитацію подано 3 ОП КПІ; на поточному тижні планується подати ще одну. А з 19 лютого в університеті почнуть працювати експертні групи.

78 аспірантів розпочали процедуру підготовки до захисту дисертаційних робіт. Вона триватиме до березня.

Прийом заяв на вступ до аспірантури (PhD) відбудеться у травні — червні цього року. Кількість навчальних місць для аспірантів планують збільшити до 350.

Кандидатуру нагородженого Золотою Зіркою Героя України студента ФІОТ, який нині воює у лавах ЗСУ і водночас навчається, за особливі заслуги представлено на стипендію Кабінету Міністрів України.

Колишня співробітниця КПІ Ольга Вахріна отримала державну нагороду Республіки Польща як одна з найкращих фахівчинь у галузі інтернаціоналізації вищої освіти.

Наукова діяльність

Київська політехніка спільно з Національною космічною агенцією України далі працюють над створенням наносупутника PolyITAN-12U.

Подано 5 проєктних заявок на конкурс НФДУ «Дослідницькі інфраструктури для проведення передових наукових досліджень».

Минулого тижня подано одну заявку на винахід від ФЕЛ.

У травні мають провести секцію фестивалю інноваційних проєктів Sikorsky Challenge 2024, присвячену питанням розмінування, а також панельні дискусії з питань екологічної безпеки.

Міжнародна діяльність

Київська політехніка продовжує співпрацю з альянсом ATHENA. Головні напрями партнерства — штучний інтелект, критичні технології виробництва, здоров’я людини, харчова безпека.

За даними рейтингу UniRank University Ranking КПІ посів перше місце серед ЗВО України за якістю представлення та популярність університету в Мережі.

Проректор з міжнародного співробітництва КПІ разом з проректором Шеффілдського університету дали інтерв’ю британським ЗМІ про спільну діяльність у межах урядового проєкту Великої Британії «Ініціатива єднання» університетів і співпрацю в умовах війни.

Шеффілдський університет готує відправити КПІ благодійну допомогу — обладнання для суперкомп’ютерного центру.

Благоустрій кампусу

У кампусі атестовано ще 6 найпростіших укриттів. Кількість місць в укриттях зросла ще на 910 і загалом становить тепер 8300.

У 12-му та 17-му гуртожитках дооблаштовують найпростіші укриття.

Триває інформаційна кампанія щодо сортування сміття на території КПІ. У кампусі вже встановлено сортувальні сітки.

На території Центру фізичного виховання та спорту КПІ планують побудувати 2 відкриті ігрові майданчики — футбольний і волейбольний.

У березні в Київській політехніці мають провести шаховий турнір серед професорсько-викладацького складу ЗВО м. Києва.

Гуманітарний штаб студентського профкому КПІ далі допомагає військовим. Активісти збирають одяг, посуд і бляшанки для виготовлення окопних свічок.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.