Ректорат 15 липня

Навчальний процес

Підбито результати сесії. 592 особи направлено на повторне прослуховування освітніх програм; 956 осіб — відраховано.

Новини вступної кампанії. Триває реєстрація заяв на проходження фахових вступних випробувань до магістратури. Вони відбудуться з 17 до 28 липня.

Семеро КПІшників одержуватимуть стипендію від Президента України, п’ятеро — від Верховної Ради України, ще двоє — від Кабінету Міністрів.

Триває підготовка університету до нового навчального року. Готується наказ про організацію освітнього процесу в осінньо-зимовий період.

З 22 липня приймають документи на вступ до аспірантури. Лише 40% вступників склали ЄВІ на 160 і більше балів.

Київська політехніка надіслала до МОН пропозиції щодо збільшення бюджетних місць в аспірантурі: планується, що за очною формою університет зможе прийняти 552 особи, за вечірньою — 22.

Наукова діяльність

Завершилися термовакуумні випробування наносупутника PolyITAN-12U. Нині розпочались дослідження на електромагнітну сумісність.

До Інституту біохімії ім. О. В. Палладіна НАН України надіслано пропозицію щодо подання спільної заявки на отримання патенту на корисну модель за результатами проведених колективами Інституту біохімії ім. О. В. Палладіна НАН України та КПІ ім. Ігоря Сікорського досліджень у межах виконання державного замовлення на науково-технічні (експериментальні) розробки та науково-технічну продукцію «Розроблення гелю з ранозагоювальними властивостями для зовнішнього застосування».

Результати патентно-ліцензійної діяльності. За минулий тиждень подано 1 патент на корисну модель та 7 заяв на реєстрацію авторського права на твір.

Міжнародна діяльність

Готується візит до Київської політехніки міністра освіти, культури, спорту, науки та технологій Японії пана Моріяма Масахіто.

Асоціація британських університетів відзначила високі результати співпраці КПІ та Шеффілдського університету в межах «Ініціативи Єднання».

У партнерстві з альянсом ATHENA Київська політехніка працює над спільними проєктами з протезування, 3D-друку, робототехніки, зварювання тощо.

Сайт «Освіта» опублікував рейтинг українських університетів. КПІ увійшов до четвірки найкращих.

Благоустрій кампусу

Адміністрація КПІ далі поліпшує стан укриттів університету. У найпростіших укриттях встановлюється автоматична пожежна сигналізація.

Під час вимкнення електроенергії перший корпус і ще два працюватимуть у штатному режимі, живлячись від нового генератора на 94 кВт.

Адміністрація Київської політехніки співпрацює з МОН щодо забезпечення університету додатковими пристроями живлення та пальним на осінньо-зимовий період.

Профком студентів КПІ невпинно працює над виготовленням необхідного для захисників країни обладнання та організовує збір благодійної допомоги. Минулого тижня на трансляціях футбольних матчів було зібрано 3 000 гривень. Їх передадуть студентові ІХФ, що нині боронить нашу країну на фронті.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.