Ректорат 29 січня

Навчальний процес

У Київській політехніці завершилась сесія. 92% студентів успішно склали всі іспити.

5 лютого розпочинається другий навчальний семестр.

Внесено пропозиції до підготовленого МОН порядку прийому заяв на вступ до ЗВО у 2024 році. Університет пропонує, щоб абітурієнти подавали вступні заяви на обрану спеціальність, а не на широку галузь.

У КПІ відбудеться другий Всеукраїнський конкурс зі штучного інтелекту. З 1 до 15 квітня мають провести перший тур конкурсу по ЗВО країни, фінал — у КПІ з 3 до 5 червня.

57 аспірантів четвертого року навчання подали документи на захист дисертацій.

КПІ планує поновити урочисте вручення дипломів магістрам очно в Залі Вченої ради.

Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти запросило КПІ взяти участь в експерименті з постакредитаційного моніторингу. Експерти проаналізують, як враховуються рекомендації, надані під час акредитацій, роботу системи внутрішнього забезпечення якості освіти тощо.

На платформу з працевлаштування завантажують матеріали ректорського контролю. Інформацію про працедавців уже завантажено.

Наукова діяльність

26 січня відбулася планова нарада щодо виконання роботи над наносупутником PolyITAN-12U та підготовки до його запуску в космос.

КПІ уклав договір із Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) про фінансову підтримку Центру 4.0 університету.

Київська політехніка подала 6 заявок на конкурс НФДУ «Передова наука в Україні», 11 — на конкурс «Наука для зміцнення обороноздатності України» та 1 — на «Дослідницькі інфраструктури для проведення передових наукових досліджень».

18 науковців з Київської політехніки увійшли до першої тисячі українських науковців бази даних Scopus за оцінкою показника індексу Гірша.

Міжнародна діяльність

До КПІ з візитом завітає директор Об’єднаного центру передових технологій з кібероборони НАТО доктор Март Ноорм. Він прочитає студентам лекцію про стартапи у сфері безпеки та оборони.

За сприяння Посольства Іспанії в Україні Київську політехніку долучать до програм Європейської супутникової служби, зокрема Galileo (розташування супутників, подібних до GPS, ГЛОНАСС та ін.) і Copernicus (спостереження Землі).

Німецьке товариство надасть університету благодійну допомогу в розмірі 1 мільйон доларів на забезпечення інноваційної діяльності.

Благоустрій кампусу

Постійно проводиться огляд укриттів у кампусі. Кількість місць в укриттях мають збільшити ще на 900.

Ботанічний сад міста Києва долучиться до озеленення Бібліотеки КПІ.

Команда з волейболу Київської політехніки здобула перше місце на змаганнях в межах програми Універсіади м. Києва.

Гуманітарний штаб Профкому студентів КПІ активно працює для забезпечення потреб ЗСУ: виготовляються подовжені антени для рацій, окопні свічки, маскувальні сітки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.