Ректорат 5 лютого

Навчальний процес

Стартував весняний семестр. Навчання в КПІ проходитиме у змішаному режимі. Кількість очних занять проти минулого року збільшиться вдвічі. Це 660 освітніх компонентів.

На очне навчання виходить приблизно 9 500 студентів. Упродовж року кількість студентів-очників зростатиме відповідно до збільшення кількості місць в укриттях.

Київська політехніка розширює число освітніх програм (ОП), навчання за якими здійснюватиметься за моделлю дуальної освіти. На базі ФЕА буде створено нову дуальну програму з ДП «НЕК „Укренерго“».

17 лютого в КПІ планують провести другий загальноуніверситетський День відкритих дверей.

Розпочалися планові акредитації освітніх програм у новому навчальному семестрі. На акредитацію вже подано матеріали двох ОП. Цього тижня планують подати матеріали ще трьох ОП.

Київська політехніка долучена до експериментального постакредитаційного моніторингу від МОН, що передбачає оцінювання виконання рекомендацій експертів і врахування їх університетом.

КПІ працює над організацією другого Всеукраїнського конкурсу зі штучного інтелекту. Оргкомітет надсилає запрошення на участь закордонним університетам.

У Київській політехніці триває доуніверситетська підготовка. Збільшується число курсів, зокрема планують започаткувати курси з французької мови.

Наукова діяльність

Відбувається робота в межах космічної програми КПІ. Узгоджено дати та місце проведення комплексних механічних випробувань наносупутника PolyITAN-12U.

Триває процес розбудови у КПІ Центру протезування та реабілітації. Невдовзі буде підписаний меморандум про співпрацю з RnD-центром Української медичної місії.

Нові освітні програми з підготовки фахівців гуманітарного розмінування створять на базі НН ІЕЕ. Вони дадуть можливість готувати бакалаврів і магістрів з цієї спеціальності, а також проводити перепідготовку фахівців.

Міжнародна діяльність

У травні в університеті планують провести секцію Sikorsky Challenge з питань розмінування та екології.

Альянс європейських університетів ATHENA підтримав вступ КПІ до його складу як повноцінного члена. У межах діяльності Альянсу Київська політехніка приєднається й до проєктів із проблематики штучного інтелекту.

14 лютого НН ММІ спільно з ДМС організують круглий стіл з проблем авіабудівної освіти України.

За результатами рейтингу Webometrics-2024 Київська політехніка посіла перше місце серед провідних навчальних закладів України.

Благоустрій кампусу

Тривають активні роботи зі збільшення місць в укриттях.

Київська політехніка започаткує сортування сміття на території університету.

Благодійний фонд підтримки ЗСУ «Київський політехнік» допомагає у закупівлі комплектуючих для скидів нашим військовим.

Гуманітарний штаб профкому студентів далі працює для забезпечення потреб військових в окопних свічках та іншому.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.