Ректорат 29 квітня

Навчальний процес

Успішно завершено тестування платформи з працевлаштування. Університет готується до проведення наприкінці травня її презентації для стейкхолдерів і роботодавців.

МОН затвердило кількість місць на вступ до КПІ. Для бакалаврів — 2 281 місце; для магістратури — 2 187.

МОН погодило пропозиції КПІ щодо максимальних фіксованих обсягів прийому та випуску за державним замовленням у 2024 році. Загалом погоджено такі обсяги: бакалаврат — 5 281 місце (+0,6% проти 2023-го); магістратура — 2 127 місць (торік — 2 011, тобто зростання на 5,8%).

Наступного тижня розпочинається реєстрація на вступ до аспірантури — приймання заявок на ЄВІ з англійської мови.

День відкритих дверей у Київській політехніці планують провести 18 травня.

На факультеті радіоелектроніки створять нову освітню програму «Технології радіоелектронної боротьби».

Київська політехніка — перший заклад України, де почали проводити внутрішній постакредитаційний моніторинг акредитованих освітніх програм.

КПІ отримав від Національного агентства кваліфікації сертифікат про акредитацію кваліфікаційного центру структурного підрозділу «Центр підготовки енергоменеджерів Навчально-наукового інституту енергозбереження та енергоменеджменту КПІ ім. Ігоря Сікорського». Тепер цей підрозділ має право здійснювати оцінювання та визнання результатів навчання осіб, присвоювати та/або підтверджувати професійну кваліфікацію «Енергетичний аудитор будівель». Сертифікат буде чинний до 2029 року.

Наукова діяльність

КПІ готується до укладення договору про співпрацю з Укроборонпромом та Мінстратегпромом.

Київська політехніка спільно з Українським кластерним альянсом створюватиме нові наукові проєкти й представлятиме інженерні рішення на фестивалі інноваційних проєктів Sikorsky Challenge.

Минулого тижня отримано два патенти на корисну модель.

Міжнародна діяльність

З початку навчального року на участь у міжнародних грантових проєктах КПІ подав 60 заявок. Серед них — 24 заявки на участь у конкурсах, оголошених Програмою ЄС «Горизонт Європа».

6 травня Київська політехніка має підписати меморандум про співпрацю із Сілезькою політехнікою (Польща). Сторони реалізуватимуть нові проєкти у галузях авіаційної інженерії, штучного інтелекту та енергоменеджменту.

Благоустрій кампусу

Проведено перемовини з ДСНС щодо передання університету ще одного електрогенератора на 150 кВт для використання на випадок блекаутів.

У КПІ планують встановити модульні теплові пункти, що значно скоротить витрати на теплопостачання. Для цього університет подав заявку на участь в європейському грантовому проєкті з енергозбереження. Перший його етап успішно пройдено. Очікувана сума — 30 тисяч євро.

На території кампусу встановлять датчики моніторингу чистоти повітря та рівня радіаційного фону. Інформацію про рівні забруднення оприлюднюватимуть на сайті КПІ.

Два співробітники Київської політехніки, які отримали поранення, проходять фізичну реабілітацію у залі важкої атлетики Центру фізичного виховання і спорту університету.

У межах проєкту «Освіта без обмежень» у першому гуртожитку облаштують спеціальні кімнати для реабілітації людей з інвалідністю.

Гуманітарний штаб Київської політехніки працює над виконанням замовлень політехніків, які воюють у лавах ЗСУ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.