Участь студенток НН ІТС в конференції «Changed circumstances and new threats for sustainability in the Baltic Sea Region»

Студентки 3 -го курсу гр. ТІ-11 НН ІТС – Марія Чумаченко і Маргарита Бурлака приймали участь в конференції «Changed circumstances and new threats for sustainability in the Baltic Sea Region», яка проходила з 15-18 квітня в місті Познань, Польща. Конференція була спрямована на новий розвиток в регіоні Балтійського моря, а також були розібрані наслідки війни в Україні.
“Ми познайомилися зі студентами більше ніж 10 країн, дізналися більше про їх культуру, традиції та ставлення до війни в Україні. Це був гарний досвід, який дав змогу зрозуміти нам, наскільки важливим є наш оточуючий світ, що не потрібно мовчати про проблеми, потрібно про них говорити, знаходити спільні шляхи їх вирішення, адже саме від нашого покоління залежить майбутнє!” – Чумаченко Марія.